" شبهای روشن " رو که خوندم لذت بردم .تصمیم گرفتم کتابهای بیشتری از داستایوسکی بخونم ، ولی فرصت نشد ،این موضوع تقریبا برای یکسال قبل بود .دیشب اتفاقی حین مرتب کردن وسایل از تو انبار چشمم به کتابی افتاد که حسابی کثیف بود و باید میرفت پیش باقی دورریختنی ها ولی اسم داستایوسکی رو که دیدم روش نوشته کنار گذاشتم تا بخونمش. کتاب کوچیک و کم حجمی بود ؛ " رویای مرد مضحک " با خودم گفتم اسم جالبی داره شروع کردم به خوندن بنظرم از مضحک هم بدتر بود :( 

نویسنده های روس و ادبیات روسیه را همیشه دوست داشتم، ولی انتظارم نداشتم تا این حد خام نوشته شده باشه ، البته شاید اشکال از نوع ترجمه " وحید مواجی " بود ، موقع خوندن حس میکردم قصه رو برای یه فرد ده - دوازه ساله ترجمه کرده   . .

بهرحال فکرمیکنم همون گوشه انباری م زیاد بود براش :(

خوشبحال دختر میخک که میخندد به ناز

نرمتر با من حرف بزن:!

کتابی که خواندنش پیشنهاد نمیشود:(

، ,رو ,ولی ,اسم ,داستایوسکی ,مضحک ,رو که ,ولی انتظارم ,انتظارم نداشتم ,نداشتم تا ,داشتم، ولی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طب سنتی طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل دخترک زلال شهر :) وبلاگ نبأ کارگاه شبکه قیمت ایزوگام در دماوند |قیمت ایزوگام در سراسر تهران| آراد گستر شرق ۰۹۱۲۷۰۲۰۴۴۷ آموزش آنلاین کافی نت و مرکزکپی صحافی آسمان قیمت لوله پی وی سی برق,قیمت بست کمربندی,قیمت سینی کابل,قیمت نردبان کابل آژانس دیجیتال مارکتینگ نهال وب